| صفحه‌ی اصلی دانشگاه | سامانه‌ی رسا | دفتر توسعه فناوری و ارتباط با صنعت | تلفن‌های دانشگاه
  
سه‌شنبه، ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ صفحات شخصی کاربران
مدیریت سامانه
نام کاربر:  
اسم رمز:  
   
 کنگره های ملی صنایع غذایی آتی
 مهندسی مواد و طراحی صنایع غذایی
 کارشناسی ناپیوسته مهندسی علوم و صنایع غذایی
 کارشناسی علوم و صنایع غذایی-کنترل کیفی
 کارشناسی علوم و مهندسی صنایع غذایی
فهرست اطلاعیه‌ها
 نشریه ی علمی- پژوهشی

 آزمون جامع دانشجویان دکترا

دانشجویان محترم دکترا می توانند مواد درسی و منابع آزمون جامع را از جدول زیر مطالعه نمایند. بدیهی است که منابع مورد نیاز جهت مطالعه؛ مطابق سرفصل درسی ارایه شده توسط استاد محترم در زمان تدریس و امتحان ‍‍‍‍‍‍‍‍پایان ترم می باشد. در عین حال موکدا توصیه می شود که دانشجویان محترم مجددا با اساتید مربوطه در رابطه با منابع آزمون؛ هماهنگ نمایند.

با توجه به شروع ماه مبارك رمضان (از 16 اردیبهشت ماه سال 98)، برنامه‌ی زمانبندی برگزاری آزمون جامع نیمسال دوم سال تحصیلی 98-97 ، برای نیمه دوم خردادماه 1398 خواهد بود ( كه زمان دقیق آن پس از دستورالعمل ابلاغی متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد) . 

دانشجویانی كه در كلاسهای زبان مركز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی شركت نموده‌اند چنانچه میانگین نمرات سطوح گذرانده شده‌ی آنان 50 و بالاتر باشد نمره كسب شده به عنوان نمره قبولی آزمون EPT پذیرفته می‌شود . آزمون بعدی ورودی این كلاسها در دو ماهه اول سال 98 برگزار خواهد شد .
۴- نتایج قبولی آزمون جامع تیرماه 1397 برای داوطلبانی كه هنوز نمره قبولی آزمون زبان را كسب نكرده‌اند تا زمان آزمون جامع خردادماه 98 اعتبار دارد . برای دانشجویان مذكور نیمسال دوم 98-97 مرخصی با احتساب در سنوات ثبت و 25٪ شهریه ثابت منظور خواهد شد . 

دانلود جدول دروس آزمون جامع

 به روزرسانی سرفصل دروس و بخشنامه ها

دانشجویان محترم دکترا و کارشناسی ارشد می توانند آخرین ویرایش مربوط به سرفصل دروس و چارت درسی را بر اساس گرایش مربوطه همراه با آیین نامه های آموزشی و بخشنامه های مربوط به پایان نامه-رساله-پروپزال-دفاع-آزمون جامع-آزمون زبان و... از منوی سمت راست همین صفحه دانلود نمایند.

گروه علوم و صنایع غذایی

1397/12/12

 اعتبار سنجی مجلات قبل از اقدام

دانشجویان محترم دکترا دقت داشته باشند قبل از هر گونه اقدام به ارسال مقاله به مجلات؛ از اعتبار و نمایه علمی مجله از طریق مدیریت گروه و یا مدیریت پژوهش واحد اطمینان حاصل نمایند. ضمنا دانشجویان محترم و اساتید بزرگوار می توانند از طریق لینک های ارایه شده درمنوی سمت راست صفحه اول سایت گروه؛ قسمت - پیوند های اصلی (2)- نسبت به اعتبار سنجی اولیه اقدام نمایند. شاخص های اعتبار سنجی شامل پوشش نمایه های معتبر ISI, JCR,SCOPUS, PUBMED, ISC ؛ علمی- پژوهشی وزارتین؛ بلک لیست های وزارت علوم؛ دانشگاه آزاد و وزارت بهداشت می باشد.

فرم تایید اعتبار مجله توسط حوزه پژوهش

اعتبار سنجی از طریق سایت ایمپکت فکتور

۱۳۹۷/۱۲/۱۸

 ارسال درخواست به شورای آموزشی دانشگاه

دانشجویان محترم جهت ارائه درخواست های آموزشی نظیر تغییر در انتخاب واحد پس از زمان مقرر، حذف درس، اخذ سنوات و... می توانند درخواست خود را از طریق سامانه پیگیری درخواست ها در لینک زیر ارسال نموده سپس با کارشناس تحصیلات تکمیلی(آقای برادران داخلی ۲۴۱،یا تلفن مستقیم  05144655236)  جهت تایید درخواست هماهنگ نموده تا درخواست ها جهت شورای آموزشی و یا کمیسیون موارد خاص ارسال گردد. نهایتا می توانید نتیجه را پس از تشکیل شورای آموزشی(جلسه شورای آموزشی : سه شنبه هر دو هفته ساعت 10)، از طریق مدیریت محترم آموزش (طبقه دوم ساختمان 105)به صورت حضوری پیگیری نمایند.

همچنین دانشجویان محترمی که ‍‍‍‍‍‍پروپزال آنها در شورای گروه به تصویب رسیده استُ بایستی ابتدا از طریق لینک زیر به سامانه rst وارد شده و در قسمت تحصیلات تکمیلی-ثبت پروپزال- نسبت به وارد کردن اطلاعات پایان نامه اقدام کرده و سپس جهت اخذ کد به تحصیلات تکمیلی دانشگاه مراجعه نمایند.

 

ورود به سامانه پیگیری درخواست ها

 برنامه جلسات بررسی پروپزال دانشجویان ارشد

به اطلاع دانشجویان محترم کارشناسی ارشد می رساند تاریخ تقریبی جلسات بررسی پروپزال به شرح زیر می باشد. دانشجویان موظف هستند پرینت پروپزال را که به امضا و تایید اساتید راهنما و مشاور رسیده است، حداکثر یک هفته قبل از تاریخ های ذکر شده، به دفتر گروه یا دفتر تحصیلات تکمیلی دانشگاه تحویل دهند. بدیهی است در صورت تصویب قطعی پروپزال، دانشجو  پس از گذشت حداقل 6 ماه و مشروط به تایید استادان راهنما و مشاورمجاز به دفاع خواهد بود.

تاریخ تقریبی جلسات اصلی عبارتند از:

1- نیمه تیرماه هرسال

2- نیمه مهرماه هر سال

3- نیمه اسفند هرسال

در صورت وجود پروپزال و تقاضا جهت بررسی، حدود نیمه آذرماه و نیمه اردیبهشت هر سال نیز جلسات فوق العاده برگزار خواهد شد.

 سفارش خرید کتاب

کلیه علاقه مندان،دانشجویان، محققان  و اساتید محترم می توانند کتب تخصصی علوم و صنایع غذایی را که   توسط حوزه معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار منتشر شده است، به صورت آنلاین و با تخفیف ویژه خریداری نمایند.

کلیک کنید

 آزمون جامع دانشجویان دکترا
 همایش ها و سمینارهای علمی ملی

اطلاع رسانی همایش های ملی

دانشجویان محترم می توانند تقویم همایش های ملی را از لینک های زیر مشاهده نمایند:

http://conf.iaubir.ac.ir/fanavari1395/fa/

http://scfst.ir/fa/

http://www.ifstacongress.ir

http://www.pdfconf.ir/fa

http://www.civilica.com     

      http://www.allconferences.ir            

همچنین اخبار صنایع غذایی کشور از لینک های زیر قابل مشاهده است: 

http://www.iranfoodnews.com               http://www.foodna.ir                 http://www.agrofoodnews.com   

 مديريت گروه علوم و صنايع غذايي
۱۳۹۰، ایران، سبزوار، دانشگاه آزاد اسلامی، گروه توسعه‌ی سامانه‌ها
.:: All Rights Reserved :: More compatibility with Firefox browser :: Best Resolution 1024×768 ::.
.:: Academic Departments Portal[91.12.22.01]: Poyan Group ::.